Kalite ve Güven Bizim İşimiz...

             
HAKKIMIZDA
Mega Stil Reklam “ 

Profesyonel yönetimi, geniş ürün yelpazesi, kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla tamamlayan güvenilir yapısıyla reklam sektöründe çok çeşitli projelere imza atan MEGASTİL REKLAM 1994 yılında kurulmuş olup reklam konusunda müşterilerine en doğru ve en etkili yöntemleri sunmayı, talep ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek onları doğru şekilde yönlendirmeyi hedeflemektedir.
 

Bu hedefe ulaşmak için,reklamla ilgili bütün teknolojileri yakından takip eder ve sizler için hayata geçirir. MEGASTİL REKLAM, geçmişten gelen bilgi birikimini siz değerli müşterilerimiz için hayata geçirmeyi kendine hedef edinmiştir. MEGASTİL REKLAM, istedikleri hedef kitleye çok kısa sürede ve etkin bir biçimde ulaşmak isteyen kişi ve kurumlar için bir çok reklam seçeneği sunuyor. 

 

İşinizi işimiz kabullenip, takım ruhuyla hareket ederiz. Kurumsal çözümler üretmeyi, iletişim stratejileri oluşturmayı, ürün ve satış kampanyalarınızı yönetmeyi, interaktif çalışmaları, prodüksiyonu, etkinlik dızenlemeyi, yeniden marka oluşturmayı, kısacası yaratıcılık gerektiren bütün işleri severiz. Tüm bu süreçleri başından sonuna kadar yürüterek “anahtar teslim” masanızın üzerine usulca bırakırız.

Herkes yemek yemeği sever ama herkes iyi yemek yapamaz. Biz MEGASTİL REKLAM olarak 1994 yılından günümüze “iletişim çözümleri” konusunda işin mutfağında hizmet veriyoruz. İş ortaklarımızı dinliyor, anlıyor, ihtiyaçları doğrultusunda çözümlerimizi sunuyoruz.
 

İyi fikirleri estetik ve günün trendleriyle birlikte markanıza değer katması için işliyoruz. İletişim çözümlerini doğru kullanarak verimliliği ve pazar payınızı artırmayı hedefliyor, en iyi işlerle sizi görünür kılıyoruz.

Yaratıcı işlerimizin tadının damaklarda yer etmesi için çalışıyoruz.

Biz bu işin mutfağında yer almayı seviyoruz!        
                                                                                       
                                                                               Turhan KARALAR & Tuncay KARALAR